coach's photo

حسین وجدانی

کپی‌رایتر و محتوا نویس شرکت گلرنگ سیستم

درباره حسین وجدانی

سال ۱۳۹۲ وارد قلمروی استارتاپ‌ها شدم و در همان اوایل شروع به خودیادگیری کردم. زبانم خوب بود و تولید محتوای متنی را با ترجمهٔ محتواهایی در زمینهٔ محصولات آی‌تی آغاز کردم. انشایم از دبیرستان خوب بود و کم‌کم با بازاریابی محتوایی آشنا شدم. اوایل مثل بیشتر آدم‌ها همه‌کاره بودم! از دیجیتال مارکتینگ تا بارگذاری اطلاعات در سایت و ختی طراحی ظاهر سایت (UI) با فتوشاپ را انجام می‌دادم اما به مرور و با ورود به کسب‌کارهای مختلف، علاقه‌ام به نویسندگی بازاریابانه بیشتر و بیشتر شد.
از سال ۱۳۹۸ و با ورود به آژانس دیجیتال مارکتینگ خلاق راتین، به‌کپی‌رایتینگ علاقه‌مندتر شدم و بیشتر رویش تمرکز کردم و در همان سال، اولین کلاس کپی‌رایتینگ را برای کارآموزهای آژانس برگزار کردم.
در این سالیان از تجربه و آموزش‌های افرادی مثل سجاد بهجتی و عادل طالبی و محمدمهدی باقری هم استفاده کردم، تلاش کردم مهارت‌های نرمم را تقویت کنم، روی بازاریابی برای خودم کار کردم و در صفحهٔ لینکدینم و تلگرام موفقیت‌هایی به‌دست آوردم.
حالا خودم را یک کپی‌رایتر می‌دانم که بازاریاب محتوایی هم هست و به واژه‌ها، ادبیات، خلاقیت و طراحی پیام‌های اثربخش، ارادت ویژه‌ای دارد. هنوز هم تقریبا هر روز به یادگیری و مطالعه و تحربه در حوزه‌های محبوبم می‌پردازم و آن‌را با دیگران به‌اشتراک می‌گذارم.
دوست دارم به تازه‌واردها کمک کنم تا راه و علاقهٔ خودشان را آسان‌تر و بهتر از منی که با آزمون و خطای بسیار پیمودمش ، پیدا کنند.

تخصص‌ها و سوابق کاری

سوابق کاری:

سال ۱۳۹۲: استارتاپ بهانما و ( همزمان یک‌سال بعدش دو استارتاپ شخصی که شکست خورد)
شرکت اتصالات (فروشنده موبایل و تبلت و تجهیزات جانبی): مسئول تولید محتوای سایت و اینستاگرام. آنجا یک کمپین ترکیبی آفلاین-آنلاین «یلدا» هم در فروشگاه فیزیکی برگزار کردیم و جایزه دادیم.
سال۹۵: شرکت گارانتی آروند: مدیر واحد فضای مجازی (عملا مدیر دیجیتال مارکتینگ و مدیر سایت بودم): اولین تجربه برون‌سپاری تولید محتوا، تبلیغات کلیکی و کپی‌رایتینگ صفحات محصول و خدمات وب‌سایت آروند را کسب کردم.
سال۹۶: در آموزشگاه خصوصی زبان آریام بازهم مدیر سایت بودم. کار بهبود سئوی سایت، محتواها و نگهداری و بهبود سایت، کپی‌رایتینگ و جذب سرنخ (lead generation) را حسابی تمرین کردم.
سال ۹۸ وارد آژانس راتین شدم، دو کمپین خلاقانه و چریکی را اجرا کردیم که هیچ‌وقت از یادم پاک نمی‌شود. اولین تجربهٔ طراحی شعار کمپین و همچنین نوشتن چندین گزارش عملکرد را تجربه کردم.
سال ۹۹ با جدی‌شدن کرونا بیشتر دورکار بودم. در یک استارتاپ محتوا تولید کردم و کپی‌رایتینگ صفحات فرودش را انجام دادم. اولین وبینار آموزش بلاگ‌نویسی را هم برای کانون معماران تبریز به سرانجام رساندم و چند وبینار کپی‌رایتینگ هم برگزار کردم.
یال ۱۴۰۰ وارد استارتاپ همسا شدم که کار خاصی می‌کرد! من آنجا کپی‌رایتر نوتیفیکیشن‌های اپ همسا بودم. یک اپلیکیشن گفتگومحور و شبکه اجتماعی ویژهٔ ارتباطات درون‌سازمانی. تجربهٔ تعامل با مدیران یک بانک خصوصی، آموزش نوشتن و طراحی پیام به کارشناسان آنجا و خاطرهٔ جذاب برگزاری رویداد ویدئویی آنلاین با حضور مدیر بانک در استدیوی کارخانه نوآوری تهران برایم ماندگار شد.
سال ۱۴۰۱ فریلنسری را بیشتر پیشه کردم و چندین پروژهٔ کپی‌رایتینگ وب‌سایت داشتم و از اواخر سال ۱۴۰۱ وارد گلرنگ‌سیستم شدم. کارشناس پاره‌وقت واحد ERP که باید محتوای وب‌سایت را کپی‌رایتینگ کند.

اطلاعات تحصیلی:

لیسانس حقوق

کوچ‌های مشابه

تماس با ما

آدرس:تهران، خیابان پاسداران، بوستان ششم، نبش پایدارفرد، پلاک ۱۰۷، طبقه سوم، واحد ۱۲
ایمیل:info@kardix.com
linkedininstagramtelegram
trust
samandehi
کلیه حقوق و اطلاعات مربوط به وب‌سایت متعلق به شرکت نبوغ آفرینان آریا (Iran Talent) می‌باشد.