کوچینگ شغلی، راهکار توسعه فردی و ارتقای شغلی

‫چطوری‬‫ کوچینگ شغلی ‫می‬ ‫تونه ‬‫به‬ ‫شما‬ ‫کمک‬ ‫کنه؟‬

سرویس کوچینگ و مشاوره شغلی

طراحی مسیر شغلی‬
ارزیابی رزومه فارسی / لینکدین
ارتقای شغلی‬
آمادگی برای مصاحبه منابع انسانی‬
‬آمادگی برای مصاحبه تکنیکال
ارزیابی رزومه انگلیسی‬

راهکار‌های کوچینگ شغلی کاردکیس

تمامی این راهکار‌ها در ۳ سطح مشاور، کوچ و مستر کوچ ارائه می‌شوند
طراحی مسیر شغلی‬طراحی مسیر شغلی‬تصمیم گیری بین علاقه، استعداد و پتانسیل کاری در آینده از بین تخصص‌های موجود کار راحتی نیست. شما بر اساس علایق و اهدافتون ارزیابی در ادامه متناسب‌ترین مشاغل توسط متخصصین ما به شما پیشنهاد خواهد شد.
مشاهده متخصصین
ارزیابی رزومه فارسی / لینکدینارزیابی رزومه فارسی / لینکدینبر اساس اهداف توسعه مسیر شغلی، سوابق کاری، مهارت‌ها و نقاط قوت رزومه و یا لینکدین شما ارزیابی می‌شود و در ادامه راهکار‌های لازم جهت بهبود آن را دریافت خواهید کرد.
مشاهده متخصصین
ارتقای شغلی‬ارتقای شغلی‬منتورینگ شغلی برای متخصصینی که نیازمند دریافت نقشه راه شغلی برای رسیدن به اهداف خود در توسعه مسیر حرفه‌ای هستند.
مشاهده متخصصین
آمادگی برای مصاحبه منابع انسانی‬آمادگی برای مصاحبه منابع انسانی‬در این راهکار با جلسات آزمایشی مصاحبه و ارزیابی‌های انجام شده استراتژی شخصی سازی شده خود را جهت موفقیت در فرآیند ارزیابی رفتار و فرهنگ سازمانی دریافت خواهید کرد.
مشاهده متخصصین
‬آمادگی برای مصاحبه تکنیکال‬آمادگی برای مصاحبه تکنیکالارزیابی تکنیکال هماهنند یک آزمون جامع عمل می‌کند که شما اطلاع نخواهید داشت که در کدام مهارت تخصصی ارزیابی خواهید شد. در این راهکار جلسات آزمایشی مصاحبه با هدف ارزیابی و ارائه نقاط قابل بهبود در دانش تخصصی شما برگزار خواهد شد.
مشاهده متخصصین
ارزیابی رزومه انگلیسی‬ارزیابی رزومه انگلیسی‬متخصصین و مدیران جهت ارسال درخواست شغلی به شرکت‌‌های برتر داخلی و یا بین المللی نیازمند داشتند رزومه انگلیسی در سطح حرفه‌ای هستند. در این راهکار رزومه انگلیسی شما متناسب با موقعیت شغلی مورد نظر و شرکت یا کشور مقصد ارزیابی و بهبود خواهد یافت.
مشاهده متخصصین

در چه سطحی نیاز به کوچینگ شغلی دارید؟

سطح متخصصین بر اساس میزان تجربه و سابقه کاری آن‌ها تفکیک شده است

دریافت کوچینگ شغلی کاردیکس در ۴ مرحله

ایجاد یک تغییر بزرگ در مسیر شغلی شما با چند گام ساده
1-انتخاب راهکار1-انتخاب راهکاربر اساس چالش‌های توسعه تخصصی و یا ورود به بازار کار نوع و سطح راهکار خود را انتخاب کنید
2-انتخاب کوچ/ مشاور2-انتخاب کوچ/ مشاورمشاور یا کوچ خود را بر اساس معیار‌های تخصص، سابقه در صنعت مورد نظر و.. انتخاب کنید. معیار‌های شما باید در راستای چالش کاری شما باشد.
3-پرداخت و تعیین زمان3-پرداخت و تعیین زمانپس انتخاب مشاور / کوچ و پرداخت موفق، از طریق تقویم آنلاین می‌توانید روز و ساعت مورد نظر خود را انتخاب کنید.لینک جلسه از طریق پروفایل و ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
4-جلسه و شروع تحول شغلی4-جلسه و شروع تحول شغلیهمیشه تغییرات بزرگ پایدار از قدم‌های کوچیک شروع میشه. در زمان مشخص شده در جلسه حاضر باشید تا اولین قدم از تحول شغلی خود را بردارید.
در انتخاب راهکار یا متخصص خود نیاز به راهنمایی دارید؟تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی شما برای انتخاب راهکار و متخصص متناسب با چالش کاری شما است.
سوالات متداولپرسش و پاسخ‌هایی که به شما کمک می‌کنند تا انتخاب بهتری داشته باشید

تماس با ما

آدرس:تهران، خیابان پاسداران، بوستان ششم، نبش پایدارفرد، پلاک ۱۰۷، طبقه سوم، واحد ۱۲
ایمیل:info@kardix.com
linkedininstagramtelegram
trust
samandehi
کلیه حقوق و اطلاعات مربوط به وب‌سایت متعلق به شرکت نبوغ آفرینان آریا (Iran Talent) می‌باشد.