کوچینگ شغلی، راهکار توسعه فردی و ارتقای شغلی

چالش شغلی شما در کدام حوزه است؟

سرویس کوچینگ و مشاوره شغلی

طراحی مسیر شغلی
ارزیابی رزومه
منتورینگ شغلی
رفع چالش محیط کار
آمادگی برای مصاحبه استخدامی
نگارش رزومه

راهکار‌های کوچینگ و مشاوره شغلی کاردیکس

تمامی این راهکار‌ها در ۳ سطح ارائه می‌شوند
طراحی مسیر شغلیطراحی مسیر شغلیطراحی مسیر شغلی : تصمیم گیری بین علاقه، استعداد و پتانسیل کاری از بین تخصص‌های موجود کار راحتی نیست. متخصصین ما استعداد و علاقه شما رو ارزیابی می‌کنند و چند حوزه تخصصی متناسب با ویژگی‌های شما و پتانسیل بازار کار به شما ارائه خواهند داد.
مشاهده متخصصین
ارزیابی رزومهارزیابی رزومهارزیابی رزومه و لینکدین : رزومه و لینکدین شما در هر سطحی از تخصص و سابقه کار باشید، توسط متخصصین ما بر اساس نقاط قوت و اهداف ارتقای شغلی شما ارزیابی و بهینه سازی خواهد شد.
مشاهده متخصصین
منتورینگ شغلیمنتورینگ شغلیارتقای شغلی : منتورینگ تخصصی با مدیران برتر کشور پیرامون ارزیابی و بهبود مهارت‌های فنی مورد نیاز برای ارتقای شغلی و یا مشاوره توسعه مسیر شغلی تخصصی
مشاهده متخصصین
رفع چالش محیط کاررفع چالش محیط کاررفع چالش محیط کار : بیان کردن انتظاراتمون در محیط کار یا ارتباط گرفتن با اعضای تیم و مدیر میتونه گاهی چالش برانگیز باشه توی این جلسه یاد میگیری چطور چالش هایی که توی محیط کار برات پیش میاد رو مدیریت کنی.
مشاهده متخصصین
آمادگی برای مصاحبه استخدامیآمادگی برای مصاحبه استخدامیآمادگی برای مصاحبه استخدامی: فکر کن قبل از جلسه بتونی از یک متخصص حرفه ای کمک بگیری که چطور خودت رو به مصاحبه کننده به بهترین نحو پرزنت کنی، روی کدام قسمت سوابق کاریت بیشتر تاکید کنی تا احتمال موفقیتت رو در جلسه مصاحبه چندین برابر کنی.
مشاهده متخصصین
نگارش رزومهنگارش رزومه۰ اگر در حال حاضر فعالانه در حال ارسال رزومه برای کارفرمایان هستین یا قصد دارید تا در کمتر از ۱ ماه آینده محل کار خود را تغییر دهید. ۱-نگارش رزومه ۲- ارزیابی و بهبود لینکدین ۳- معرفی ویژه به کارفرمایان داخلی و خارجی(پروژه فریلنسری) می‌باشد که پکیج کاملی برای ارتقای شغلی در داخل و خارج کشور می‌باشد. در بسته‌ها مدت زمان همراهی تیم کاردیکس با شما بین ۱۴ تا ۲۱ روز می‌باشد.
مشاهده متخصصین

در چه سطحی نیاز به کوچینگ شغلی دارید؟

سطح متخصصین بر اساس میزان تجربه و سابقه کاری آن‌ها تفکیک شده است

دریافت کوچینگ شغلی کاردیکس در ۴ مرحله

ایجاد یک تغییر بزرگ در مسیر شغلی شما با چند گام ساده
1-انتخاب راهکار1-انتخاب راهکاربر اساس چالش‌های توسعه تخصصی و یا ورود به بازار کار نوع و سطح راهکار خود را انتخاب کنید
2-انتخاب کوچ/ مشاور2-انتخاب کوچ/ مشاورمشاور یا کوچ خود را بر اساس معیار‌های تخصص، سابقه در صنعت مورد نظر و.. انتخاب کنید. معیار‌های شما باید در راستای چالش کاری شما باشد.
3-پرداخت و تعیین زمان3-پرداخت و تعیین زمانپس انتخاب مشاور / کوچ و پرداخت موفق، از طریق تقویم آنلاین می‌توانید روز و ساعت مورد نظر خود را انتخاب کنید.لینک جلسه از طریق پروفایل و ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
4-جلسه و شروع تحول شغلی4-جلسه و شروع تحول شغلیهمیشه تغییرات بزرگ پایدار از قدم‌های کوچیک شروع میشه. در زمان مشخص شده در جلسه حاضر باشید تا اولین قدم از تحول شغلی خود را بردارید.
در انتخاب راهکار یا متخصص خود نیاز به راهنمایی دارید؟تیم پشتیبانی ما آماده راهنمایی شما برای انتخاب راهکار و متخصص متناسب با چالش کاری شما است.
سوالات متداولپرسش و پاسخ‌هایی که به شما کمک می‌کنند تا انتخاب بهتری داشته باشید

تماس با ما

آدرس:تهران، خیابان پاسداران، بوستان ششم، نبش پایدارفرد، پلاک ۱۰۷، طبقه سوم، واحد ۱۲
ایمیل:info@kardix.com
linkedininstagramtelegram
trust
samandehi
کلیه حقوق و اطلاعات مربوط به وب‌سایت متعلق به شرکت نبوغ آفرینان آریا (Iran Talent) می‌باشد.