coach's photo

ایوب اسماعیلی

مشاور و مدرس

درباره ایوب اسماعیلی

درباره مشاور:
ایوب اسماعیلی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت و دکترای مدیریت کسب و کار با گرایش تحول دیجیتال دانشگاه تهران است. وی از همان ابتدا که به عنوان کارشناس منابع‌انسانی وارد شرکت مخابرات ایران شد، علاقه خود را در این مسیر یافت و پس از آن همواره کوشید تا با قرارگیری‌ در مسئولیت‌های مختلف واحدهای منابع انسانی، رسالت و نقش اصلی خود را بصورت متمرکز، در تبیین جایگاه اصلی سرمایه‌های انسانی به عنوان مهم‌ترین مزیت رقابتی در اختیار سازمان‌ها، ایفا کند.
در کنار مسئولیت‌های مختلف اجرایی و مدیریتی در شرکت‌های معتبر ایرانی همچون هپکو، صدرا، سوپرپایپ اینترناشنال، سی‌گل (لابراتوار دکتر اخوی) و مبین نت، تجربه پیاده‌سازی و استقرار سیستم‌هایی همچون طبقه‌بندی مشاغل، مدیریت عملکرد، جبران خدمات، سنجش و بررسی رضایت و تعهد کارکنان، سیستم جامع آموزش، سیستم جذب و استخدام، کانون‌های ارزیابی و توسعه و سایر سیستم‌های مرتبط با حوزه مدیریت منابع‌انسانی را بارها داشته ‌است. ایشان در حال حاضر به عنوان مدیرعامل گروه مشاوره مدیریت رابین فعالیت می‌کنند.
همچنین بواسطه همپوشانی و الزامات کار در حوزه مدیریت سرمایه‌های انسانی، تجارب ارزنده‌ای را در زمینه استقرار و ممیزی سیستم‌های ISO9001، ISO14001،OHSAS 18001 ، ISO10015 و همچنین مدل تعالی سازمانی EFQM داشته‌‌اند که در همین راستا و به دلیل عضویت در تیم‌های تعالی، تجارب ارزشمندی از بهینه‌کاوی صنایع مختلف کشور از جمله سایپا، فولاد مبارکه اصفهان، ایران خودرو، لجور، واگن‌پارس، کمباین سازی اراک، آذراب و ... در کارنامه خود دارند.
وی در زمینه آموزش و تدریس نیز کلاس‌های متعددی را در دانشگاه‌های به نام کشور همچون صنعتی شریف، خواجه نصیر، امیرکبیر، چمران اهواز، پیام نور و علمی کاربردی و همچنین سازمان‌های مختلف برگزار کرده و خود نیز در دوره‌های متعدد ملی و بین‌المللی از اساتید به نام حوزه مدیریت، بهره‌مند شده‌ است. همچنین در طی سال‌ها فعالیت خود در مسیر تحقق اهداف حرفه‌ای، ضمن تالیف و نشر مقالاتی در زمینه مدیریت منابع‌انسانی، مشاور سازمان‌ها و شرکت‌های زیادی بوده و در تلاش برای انتقال تجارب خود و عملی کردن خواسته‌های این سازمان‌ها در توسعه سرمایه‌های انسانی کوشیده‌اند.
همچنین به منظور ارزش‌افزایی و تاثیرگذاری در حوزه منابع‌ انسانی ایران، در این سال‌ها به عنوان سخنران به بیان دیدگاه‌های خود در همایش‌ها و کنفرانس‌های مختلف تخصصی پرداخته‌اند.
در کارنامه او همکاری با شرکت‌هایی همچون مپنا، دنون، نستله، همراه اول، ایرانسل، بانک سامان، صافولا، هنکل، رنو، کوبل دارو، نوو نوردیسک، بایر، پوراطب، پارس‌حیات، پارس آنلاین، فولاد خوزستان، بانک صنعت و معدن، فابرکاستل،‌ پوشان، دهکده‌ی آبی پارس، زیرا، سانازسانیا، تجارت ماندگار، پرنیان مهیار، دانا انرژی، زرسیما آرا، پرنیان مهیار، سروک‌آذر، کوشان فارمد، کوارک‌آپ، ایران نارا، آوات، ساناتکس، کارگزاری مفید، تامین دارو، توسعه صنعتی ایران، گروه احسان ،تاپکو(تجهیز ارگ پارسیان)، پاپکو، سامه‌آرا، مدیا پردازش، آریوژن، اورست مدرن پارس، ترنا سیستم، اشترومن، کویر سمنان، پارس مبانی، تدوین فرایند و چندین سازمان دیگر به عنوان مشاور، ارزیاب کانون‌های ارزیابی و توسعه یا مدرس به چشم می‌خورد.
سایرین او را فردی تاب‌آور، پرتلاش، منظم و با پشتکار می‌شناسند و بارزترین خصیصه او را دغدغه‌های اجتماعی و تمایل وافر او به نشر و بیان این دغدغه‌ها و آموخته‌هایش می‌دانند. بیشتر اوقات فراغت او، صرف مطالعه و نوشتن مطالب و موضوعات مختلف بویژه در زمینه منابع‌انسانی می‌شود و همین امر باعث شده تا در تلاش برای اثرگذاری در زمینه مباحث مربی‌گری، رفتارشناسی و منابع‌انسانی کانال‌های ارتباطی متناسبی را برای مخاطبانش در این حیطه فراهم سازد.

تخصص‌ها و سوابق کاری

اطلاعات تحصیلی:
1- دکترای مدیریت کسب و کار، گرایش تحول دیجیتال
2- کارشناسی ارشد مدیریت، گرایش MIS
3- کارشناسی مدیریت

سوابق کاری:
1- مدیرعامل گروه مشاور مدیریت رابین
2- معاونت منابع انسانی و امور پشتیبانی مبین نت
3- مدیر پروژه‌های مشاوره منابع انسانی گروه مشاوره مدیریت رادمان
4- مدیر منابع انسانی لابراتوار دکتر اخوی (سی گل)
5- سرپرست برنامه‌ریزی و توسعه منابع انسانی شرکت سوپرپایپ اینترناشنال
6- سرپرست برنامه‌ریزی و بهسازی منابع انسانی و مشاور استقرار سیستم مدیریت کیفیت شرکت صدرا
7- کارشناس ارشد برنامه‌ریزی منابع انسانی شرکت تولید تجهیزات سنگین (هپکو)
8- کارشناس امور اداری و منابع انسانی مخابرات ایران

کوچ‌های مشابه

تماس با ما

آدرس:تهران، خیابان پاسداران، بوستان ششم، نبش پایدارفرد، پلاک ۱۰۷، طبقه سوم، واحد ۱۲
ایمیل:info@kardix.com
linkedininstagramtelegram
trust
samandehi
کلیه حقوق و اطلاعات مربوط به وب‌سایت متعلق به شرکت نبوغ آفرینان آریا (Iran Talent) می‌باشد.